Адміністрація

#

Національний координаційний центр з кібербезпеки при РНБО України

Національний координаційний центр з кібербезпеки є першим робочим органом Ради національної безпеки і оборони України. Центр створено 27 січня 2016 року. Три роки потому указом Президента України Володимира Зеленського було внесено зміни до діяльності НКЦК, чим суттєво підсилено спроможності центру – розширено його завдання, функції та штат.

Сьогодні НКЦК є центральним суб’єктом в національній системі кібербезпеки та координує діяльність відповідних державних установ. Центр також є першим державним майданчиком, який об’єднує зусилля держави та приватного сектору для протидії кіберзагрозам.

#

CRDF Global

Заснований в 1995 році, CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) є незалежною некомерційною організацією, яка впроваджує безпеку та стабільність в межах міжнародної місії розвитку та глобальної допомоги. CRDF Global є надійним партнером України вже понад 25 років. CRDF Global надає технічну допомогу, логістичну підтримку, впроваджує освітні програми та програми стратегічного розвитку у галузях кібербезпеки, нерозповсюдження та захисту від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних речовин, глобальної охорони здоров’я, стратегічного управління торгівлею, вищої освіти, міжнародних професійних обмінів тощо. Штаб-квартира організації знаходиться в Арлінгтоні, штат Вірджинія, США. Регіональні центри розташовані в Аммані, Йорданія та у Києві.

Орієнтуючись на ризики, CRDF Global у 2019 році запровадив програму зі зміцнення безпеки у кіберпросторі в Україні, Молдові та Західних Балканах, спрямовану на запобігання кібератакам шляхом створення надійної кібер інфраструктури та професійного розвитку спеціалістів із кібербезпеки. Ця програма підтримується Управлінням з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії Державного департаменту США.